Webtasarım - DincMedia

Besucherzaehler
DiNC MEDiA
Hayat bir yolculuk ise yeriniz önde olmalı
İçeriğe git
WEBTASARIM
Sizleri için yeni websitenizi Tasarlamak istiyoruz. Sizin için doğru olan stratejiyi bulur ve uygularız. Sonuçlarını takip ederiz, raporlarız.İnternet üzerınden gelişip Büyümenizi en az sizin kadar sizin için isteriz. Dincmedia webtasarım dendiğinde ilk akla gelen isimdir.

Web Sitesi Güncelleme
Web siteniz var ve onun güncellenmesini mi istiyorsunuz? Veya sitenizi yönetirken zorlanıyor musunuz? Bizi arayın ve size en uygun çözümü sunalım. Yıllık veya periyodik olarak yapılacak anlaşma ile web siteniz her zaman güncel kalsın. Web Güncellemeye örnek olarak haber ekleme, yeni ürün ekleme, mevcut ürün bilgilerini ve fotoğrafını değiştirme, mevcut sayfalarınızdaki bilgileri güncelleme, duyuru ekleme, etkinlik ekleme, diğer data girişleri..vb sayabiliriz. Bunlara ek olarak modül ekleme çalışmaları da yapmaktayız. Örneğin haber, duyurular modülü ekleme, basın bültenleri modülü eleme, insan kaynakları ve iş başvuru formu ekleme, iletişim formu ekleme'yi buna örnek verebiliriz.

Web Tasarımı
Web tasarımı sitenizin kaliteli, kurumsal ve sürekli güncel olabilmesi için yapılan çalışmaların tümüdür.
Hazırladığımız web sitelerinin gerçek anlamda fayda sağlaması ve bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti elde etmek, müşterilerimiz ile kalıcı dostluklar oluşturmak asıl hedefimizdir. Bu sebeple doğru stratejileri bulmakta ve arandığında bulunan web siteleri hazırlamaktayız. Tüm çalışmalarımız bir yönetim paneli içerir, bu sayede siz müşterilerimiz kendi sitelerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

İstediğiniz binlerce tema veya sade size özel tema üretmekteyiz
seçenek sizindir.


Tüm telifhaklari DincMedia ya ayittir.
+90 545 8128182

DincMedia
Iskele mah. imönü cad.
3cü sok. No412 A
34750 Atasehir /ist.

İçeriğe dön